WEBLINKS

Soefisme in de lijn van Hazrat Inayat Khan (Inayati Lijn in Nederland)

Website Pir Zia www.pirzia.org
Lightsong-Inayati www.lightsong.info
School voor de Dansen van Universele Vrede www.schoolvoordedansen.nl
Soefi koor Heart&Wings www.heartandwings.nl
Soefi Kalender www.soefikalender.nl
Soefi Beweging Nederland www.soefi.nl
Soefi Contact www.soefi-contact.nl
Sufi Way www.sufiway.nl
Ruhaniat Nederland www.peaceinmotion.info
Soefi Orde Belgie www.universel.be

Hope Project NL www.hopeproject.nl

Andere Soefi-scholen in Nederland

Roemi Vandaag www.roemivandaag.nl

Soefisme van Hazrat Inayat Khan Internationaal (Inayati Lineage)

Sufi Order International (North America) www.sufiorder.org
Seven Pillars House of Wisdom www.sevenpillarshouse.org
Sufi Healing Order www.sufihealingorder.org
Ziraat North America www.ziraat.org
Suluk Academy (Pir Zia) www.sulukacademy.org
Cherag’s Library www.cheraglibrary.org
Centrum Universel www.centrum-universel.com
The Universel: Course in Meditation www.universel.net
Sufi Movement www.sufimovement.org
Sufi Ruhaniat International www.ruhaniat.org
Dances of Universal Peace www.dancesofuniversalpeace.org
Werk van N. Douglas Klotz www.abwoon.com
Sufi Order Duitsland www.sufiorden.de
Zentrum Omega (veel Links) www.sufismus.ch
Hope Project (Dargah) www.hopeprojectindia.org
Abode of the Message www.theabode.net
Heart Rhythm Meditations www.hearthrhythmpratices.org
Zenith Institute(zomer kamp Zwitserland) www.zenithinstitute.com
Rising Tide www.risingtideinternational.com
Atum O’Kane www.atumokane.com
Towards the One (veel Links, ook audio) www.towardtheone.com
Chrysalis Connection (feminine council) www.geocities.com/chrysalisconnection
Marin Sufi’s (Shabda Khan) www.marinsufis.com
Caravan of the Beautiful www.caravanofthebeautiful.com
Shining Heart Community www.ShiningHeartCommunity.org

Boeken, Audio en Digitale media

Soefi Orde Nederland www.soefi-orde.nl
Omega Publications www.omegapub.com
Nekbakht Foundation www.nekbakhtfoundation.org

Downloads

Nekbakht Foundation (originele teksten Inayat Khan !!) www.nekbakhtfoundation.org
Wahiduddin (heel veel info!) www.wahiduddin.net
Centrum Universel (veel info) www.centrum-universel.com

Overige

Universal Awakening (Himayat Inayati) www.universal-awakening.org
Raphaelite Work www.theraphaelitework.com
Lama Foundation www.LamaFoundation.org
Hobbitstee www.leefgemeenschapdehobbitstee.nl